ساند ایران

مرجع تخصصی معرفی و بررسی محصولات صوتی

تاریخچه شرکت آلفارد

تاریخ انتشار : شنبه 22 خرداد 1397
خبر

تاریخچه آلفارد

تکنولوژی صدای آلفارد در سال 1997 تأسیس شد. از بدو پیدایش این نام تجاری، تلاش‌های اصلی این شرکت در توسعه و پیاده سازی فرآیندهای مدرن‌ترین فن آوری طراحی و ساخت انواع محصولات صوتی خودرو متمرکز می‌شد که این امر ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب را به مصرف کنندگان هدیه می‌دهد.

در طول زمانی کوتاه آلفارد بازار صوتی و تصویری اتومبیل اروپا را با ارائه متعدد محصول جدید"منفجر" کرد، عوامل دیگری نیز در این انفجار سهیم بودند، که برتری کیفی نسبت به بسیاری از رقبای خود و پیشروی در تهیه سیستم‌های نرم افزار و ماشین‌های صوتی و اجزای آن، دو مورد از این عوامل هستند.

در سال 2015 یک رکورد مطلق روسیه و اروپا در SPL EXTREME” به ثبت رسانده شد (181.4 دسی بل در کلاس بالای انجمن DB DRAG).

 تیم آلفاردبا بیش از 40 اتومبیل رقابت دارد، که بیشتر آنها در مسابقات قهرمانی صوتی و تصویری اتومبیل در کلاس‌ها و دسته بندی‌های مختلف قهرمان می‌باشند.

از سال 2012 شرکت آلفارد سهمی ارزشمند در این صنعت به دست آورده است که شامل توسعه رقابتی صوتی و تصویری اتومبیل در اروپا، حمایت از انواع فرمت‌های رقابتی و استفاده ورزشکاران شرکت کننده از آن‌ها می‌شود.

از سال 2015 آلفارد نمایندگی انحصاری اجرای مسابقات بین المللی را به دست آورد که با فشار نامحدود صدای dBDrag در فدراسیون اروپا همراه بود که اسپانسر عمومی و همین طور اسپانسر جهانی EMMA نیز شد.

علاوه بر این، به عنوان یک شریک عمومی، آلفارد انجمن رقابت‌های ملی مختلفی در روسیه مانند AMT، RBR، SPL Show را پشتیبانی می‌کند.

 به علاوه، آلفارد از شرکای EMMA و dBDrag در مسابقات قهرمانی ملی آسیا، اروپا و ایالات متحده آمریکا به شمار می‌آید.

امروزه طبقه بندی از کالاهای آلفارد، طیف گسترده‌ای از محصولات صوتی خودرو را شامل می‌شود. گوناگونی این محصولات از اسپیکرها و آمپلی فایر ها تا محصولات دیگر که مورد استفاده در مسابقات صوتی هستند می‌شود.

مأموریت این شرکت این است که محصولاتی کامل ایجاد کند که نیازهای همگی، بدون در نظر گرفتن امکانات و تنظیمات موسیقی مصرف کنندگان را برآورده کند.

اهداف شرکت:

  • به دست آوردن موقعیتی پیشرو در اروپا و همچنین در جهان در امر تهیه سیستم صوتی و تصویری اتومبیل و قطعات آن.
  • به دست آوردن اعتماد مصرف کنندگان درمورد نام تجاری آلفارد به عنوان عرضه کننده محصولات با بالاترین کیفیت.
  • ارائه یک لذت واقعی استفاده از محصولات آلفارد به خریدار.

چرا آلفارد؟

- آلفارد یکی از معدود تأمین‌کنندگان محصولات صوتی و تصویری اتومبیل در اروپا است که داشتن توانایی برای پاسخ به نیازهای متغیر بازار و انطباق دادن سریع محصولات خود و همچنین ایجاد امکانات کاملاً جدید، نیازهای مشتریان از مدل‌های اسپیکر و قطعات صوتی ماشین آن را از بهترین‌های عرصه خود نیز می‌کند.

- محصولات توسعه‌یافته آلفارد با استفاده از تجربه طراحی و راه‌حل‌های فنی مهندسان بین‌المللی و روسی، به پیاده‌سازی راه‌حل‌های نوآورانه در مراحل طراحی این محصولات منحصربه‌فرد کمک کرده است.